خودرو بر

خودرو بر

 

 

خودرو بر همان طور که از نامش پیداست وسیله و در واقع خودرویی است مخصوص حمل خودرو که می تواند خودروها را از شهری به شهر دیگر جا به جا کند و از جرثقیل های حمل خودرو ایمن تر است و بیشتر برای مسافت های طولانی استفاده می شود. در خودرو بر ها امکان تغییر زاویه کفی حمل خودرو وجود دارد تا بتوان بر اساس وضعیت جاده آن را تنظیم کرده و کاملا ایمن خودرو را از جایی به جای دیگر انتقال داد.

خدمات خودرو بر شرکت پیشگامان رخش پارسیان با بهره گیری از خودرو بر های ایمن و همچنین نیروهای کارآمد خودروی شما را با بیشترین ایمنی و در سریع ترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور جا به جا می کند.

 

خودرو بر

 

خدمات خودرو بر

خدمات خودرو بر شرکت پیشگامان رخش پارسیان را می توان به صورت زیر نام برد:

*انتقال خودرو به تعمیرگاه

*فک پلاک خودرو

*مسافرت

*تحویل خودرو صفر درب منزل

*و .

 

خودرو بر ارزان

شرکت پیشگامان رخش پارسیان همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد و در این راستا اقدام به ارائه خدمات خودرو بر ارزان نموده است. ما یکی از مدعیان ارزانترین ترین قیمت خودرو بر در کشور هستیم؛ چرا که بدون واسطه و مستقیما با مشتری در ارتباط خواهیم بود. بنابراین خودروی خود را بدون واسطه و کم ترین هزینه حمل به ما بسپارید.

 

مزایای خودرو بر

استفاده از خودرو بر برای حمل خودرو نسبت به خودروهای دیگر و جرثقیل ها مزایایی دارد که در این بخش به معرفی این مزایا می پردازیم:

*خودرو بر ایمن تر است.

*سرعت حمل خودرو توسط خودرو بر بسیار بیشتر است.

*درصد آسیب های احتمالی به خودرو در حمل خودرو توسط خودرو بر ها بسیار پایین تر و صفر است.

*خودرو بر پایدار تر است و این امر موجب می شود که خودرو بدون هیچ حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

 

شرکت پیشگامان رخش پارسیان با در اختیار داشتن انواع خودرو بر ها با کیفیت بالا و مطمئن خودروی شما را به هر نقطه از کشور که مد نظرتان است حمل می کند. با ما در تماس باشید.

 

 

قیمت جرثقیل نیسان خودرو بر ،

امداد ماشین سنگین ،

قیمت کفی خودرو بر ،

خودرو بر ارزان ،

کفی خودرو بر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کليد حرارتي گردشگري آشپزخونه اخبار تکنولوژی کاهش بيماري هاي روحي و رواني لوازم آرایشی و بهداشتی درمان khadamatparastar jasd شرکت مدير سبز- آموزش رشد کسب‌وکار